Michał Jędrzejczak prokurator

Michał Jędrzejczak prokurator

Prokuratura rejonowa w Nowej Soli może cieszyć się w tym roku z wielu sukcesów. Kolejny asesor otrzymał awans na stanowisko prokuratora. Michał Jędrzejczak otrzymał nominację 12 listopada w Warszawie. Przy okazji odbyły się nominacje na prokuratorów rejonowych, okręgowych i apelacyjnych. Jest to już trzeci awans na to stanowisko w Nowej Soli w 2016 roku.

Kilka słów o awansie

– Prokuratura rejonowa w Nowej Soli działa bardzo sprawnie i chcemy w ten sposób wyróżnić jej  dotychczasowe osiągnięcia. Michał Jędrzejczak to bardzo utalentowany prokurator, który nie raz wykazywał się na stanowisku asesorskim. Od dawna zastanawialiśmy się jego awansem, a teraz przyszedł odpowiedni moment. – tak na temat nominacji wypowiada się jeden z prokuratorów, który przyczynił się do sukcesu Michała Jędrzejczaka.

Michał Jędrzejczak to bardzo utalentowany prokurator, który nie raz wykazywał się na stanowisku asesorskim.

Trzeci awans w tym roku to z pewnością ogromne wyróżnienie dla jednostki w Nowej Soli. Nowy prokurator już zaczął pełnić swoje obowiązki, a w najbliższym czasie będzie uczestniczył w pierwszej rozprawie sądowej na tym stanowisku. Życzymy wielu sukcesów.