Kancelaria Prawna Rafał Kufieta

logo kufieta

Kancelaria Prawna Rafał Kufieta działa na terenie Wrocławia, Opola, Katowic, Gliwic, Legnicy, Wałbrzycha, Nysy, Kędzierzyna-Koźla i Rybnika. Przez lata swojej działalności zyskała wielu zadowolonych klientów i wygrała miliony złotych. Adwokaci działający w kancelarii tworzą młody i bardzo profesjonalny zespół, w którego skład wchodzą specjaliści do spraw windykacji i windykatorzy terenowi, radcy prawni i adwokaci, przedstawiciele, prawnicy, a także pośrednicy ubezpieczeniowi. Prawnicy i adwokaci świadczą usługi z zakresu dochodzenia odszkodowań i windykacji, pomagają organizować zamówienia publiczne. Zajmują się prawem spółek handlowych – komandytowych, jawnych, akcyjnych i fundacji; podatkami i księgowością, co razem stanowi kompleksową obsługę przedsiębiorstw. Zajmują się również inwestycjami budowlanymi: umowami, płatnościami i deweloperami. Ponadto specjalizują się w sprawach spadkowych, podziałach nieruchomości i zachowkach.

Pracownicy kancelarii organizują także szkolenia. Tematykę dostosowują do potrzeb i wymagań klienta. Swoje szkolenia kierują głównie do przedsiębiorców i kadry zarządzającej, ale także osób, które chcą dowiedzieć się czegoś o prawie. Kursy prowadzą osoby z odpowiednim przeszkoleniem w zakresie ich prowadzenia oraz wyspecjalizowaną wiedzę w obszarze, o którym jest dane szkolenie. Mottem kancelarii jest „szybko, skutecznie dokładnie”, a liczne referencje, które otrzymali dowodzą o tym, że terminowość, rzetelność i niezwykła sprawność w prowadzeniu spraw to dla nich codzienność. Mają wielu zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie powierzają im kolejne sprawy darząc przy tym ogromnym zaufaniem. Kancelaria Rafała Kufiety prowadzi dodatkowo wrocławską fundację Pod Parasolem Prawa.

Daje ona darmowe porady prawne, prowadzi mediacje, pomaga przy sporządzaniu dokumentów, prowadzi sądy polubowne, a także dofinansowuje wynagrodzenie pełnomocników. W Pod Parasolem Prawa porad prawnych w udzielają adwokaci, radcy prawni, prawnicy, studenci prawa i aplikanci zawodów prawniczych działający jako wolontariusze. Z nieodpłatnej pomocy skorzystać mogą kombatanci i weterani wojenni, osoby powyżej 75. roku życia oraz osoby nieposiadające środków finansowych na wynajęcie prawnika.

Dane firmy:

Nazwa Kancelaria Prawna Rafał Kufieta
adres: ul. Leszczyńskiego 4/29
poczta: 50-078
miejscowość: Wrocław
telefon: +48 535 132 335
strona: www.kancelariakufieta.pl
adres e-mail: sekretariat@kancelariakufieta.pl

Kancelaria Kufieta – kanał na YouTube

Kancelaria Kufieta – social media

fb logo

Linked In logo

Artykuły o Kancelarii Kufieta z Wrocławia

naszemiasto Wrocław